täna on kõik rahul

Moderaator: www.naisteabi.ee

täna on kõik rahul

Lugemata postitusPostitas Külaline » Reede Okt 05, 2007 15:37

mina olin samuti noor, kui esimest korda abiellusin ja nagu enamikel juhtudel oli ka meie algus ilus. Peale esimese lapse sündi tekkisid minu abikaasal mingid probleemid tööl ja ta tuli joobunult koju mina muidugi hakkasin mossitama ja ei rääkinud temaga, aga oh üllatust see talle ei meeldinud. Mida rohkem ma teda vältisin seda rohkem ta vihastas ja tõukas mind. Peale suurt riidu leppisime ära ja leppisime kokku, et see enam ei kordu ja püüame oma abielu päästa ja nii me elasime ma arvan, et aasta. Selle aja jooksul ta muidugi joobunult noris tüli tuttavate ja võõrastega aga keegi ei võtnud vedu ja kaklused jäid ära aga ega ma eriti välja temaga minna ei tahtnud. Umbes aasta hiljem jäin ootama meie teist last ja mu lootused, et kõik saab korda olid ikka väga kõrged, kuid siis just suured õudused pihta hakkasid. Olles rase tahtsin meie lapsele parimat ja kannatasin välja kõik tõuklemised ja alandamised ja selle, et ta mind lõi.
Ka siis jäi mehe juurest lahkumise mõte ainult mõtteks. Ta oli mu nii ära töödelnud ja ma olin kogu aeg veendunud, et ma ei saa üksi hakkama.
Kuid paar aastat hiljem läksin ühele üritusele, kus olin koos inimestega kes teadmata minu kodust olukorda ütlesid saa näed nii kena välja, sa oled nii tore inimene - need ütlejad olid naised. Minu enesehinnang hakkas jälle kõrgemale tõusma ja ühel hetkel, kui ta aimas, et võin tema juurest ära minna hakkas ta alama ja lastele rääkima, et varsti ma vist ei näe teid enam jne. See oli hetk kus ma otsustasin lahkuda ja tegin ka seda.
Nüüd on sellest möödas üle seitsme aasta ja ma elan uue mehega ning laste isaga saavad nii lapsed, kui ka mina hästi läbi.
Kuid see inimene ennast ei ole muutnud aga nüüd mina lihtsalt ei pea seda kannatama.
Külaline

Re: täna on kõik rahul

Lugemata postitusPostitas kiisu » Laupäev Okt 06, 2007 15:45

Tubli oled!!!Ka mina sain lapse isalt peksa,lubadusi,et enam ei juhtu,ähvardusi,et laspe võtab ära ja mõnitusi milline ma olen ja jne.Aga ma sian tast lahti ja elan lapsega edasi.Leidsin kena mehe kes armastab mu last väga ja me oleme abielus.Aga sulle soovin ainult edu.
Kiisu
kiisu

my marriage restored..

Lugemata postitusPostitas Luna anderson » Kolmapäev Mai 03, 2017 17:05

Minu nimi on Alien Jane. ma olen Texas. see mees mind aidata lahendada minu abielu probleem lõpuks mu ex abikaasa, kes
lahutatud mulle 2yrs tagasi tulla tagasi mulle eile õhtul. oleme söögilaud nüüd. Ma tahan jagada seda rõõmu maailmale.
Tänud lugemise eest ...
võtke see võimas taimsete mees. Ta kasutab looduslikke-maitsetaimed ja teha mõned vähe põletus- ohverdama.
teha head võimas võlu lahendada mingi probleem pere kuitahes väike või suur probleem teil on ees elus.
siin on oppurtunity teile tappa selliseid probleeme läbi oma elu siin .. Saada e-kirja see võimas taimsete-mees
Baba täidab loitse tuua tagasi oma endine armastus.
sa ei pea midagi tegema lihtsalt usuvad ja järgivad tema juhiseid, kuidas teha ... ta teeb imet ja te igavesti õnnelikud.
Võtke nüüd tema .. baba2goody@gmail.com
Ta on ka volitused Heal igasuguseid verehaigused ja iiveldust.
probleemid nagu: -
- Õigekirja tuua tagasi oma endine
- Õigekirja saada abielluda kiire (atraktiivseks vastassoost)
- GoodLuck õigekirja
- Promotion kontoris tööd õigekirja
- Õigekirja Get terveks teha vere haigus.
- Spell võita loto ja loterii
- on tugev paigaldamine (Man võimsusega)
- Et kauakestev Sex oma partner.
Ma luban Dr.Oduduwa et ma eetrisse mu tunnistus maailmale kui mu ex armastus tagasi tulla minu ja kindlasti see toimib
mu abikaasa tuli tagasi minu juurde ja nüüd ma olen väga õnnelik, et jagada avalikkusele mu läbimurre maritally.
see on ainus viis, kuidas näidata talle oma tunnustust.
Baba Oduduwa on vastus teie elu küsimusi.
õnne kallid sõbrad oma vabaduse lõpuks. baba2goody@gmail.com
Luna anderson

Mine Vägivallaringist väljunute lood